Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

                                            
 
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR
Şehir Rehberi
Beyaz Masa ALO 153
Trafik Kameraları
Belnet
Akıllı Dershane
RESİM GALERİSİ
SOSYAL AĞ
VİDEO
  SALONLARIMIZ  
 
     Florya Sosyal Tesisi

Florya Sosyal Tesislerinin üç farklı konsepte dekore edilmiş mekanları, profesyonel ekibi ve özel olarak hazırlanan menüleri ile düğün, toplantı ve davet organizasyonlarınız için hizmetinizde.

İdeal Salon: Florya Sosyal Tesislerinin tüm prestijli davetlere ev sahipliği yaptığı ideal salon; 650 kişilik kapasitesi ve gösterişli mimarisiyle organizasyonlarınızın vazgeçilmez mekanıdır.
Havuzlu Bahçe: Doğayla bütünleşen, havuzlu özel bir açık hava mekanı olan Havuzlu Bahçe 1200 kişilik kapasitesi ile yaz ayları için ideal bir tercih.
Kır Bahçesi: Yeşilin, deniz manzarası ile bütünleştiği, eşsiz görselliğiyle ön plana çıkan “Kır Bahçesi” 600 kişilik kapasitesi ile hayalinizdeki düğün ve özel davetler için ayrıcalıklı bir mekan.

   Beykoz Koru Sosyal Tesisi
 Asırlık ağaçların gölgesinde, muhteşem boğaz ve koru manzarasıyla her düğünü ve organizasyonları unutulmaz kılacak bir güzelliğe sahip Beykoz Koru Sosyal Tesisleri, 600 kişilik Piramit Salonu ile müstesna bir mekan.

   1453 Topkapı Sosyal Tesisi

Düşlerinizin gerçeğe dönüştüğü düğünleriniz, yemekli iş toplantılarınız ve her türlü etkinlikleriniz için özenli hizmetin ideal adresi Topkapı sosyal tesisleri 800 kişilik kapasitesi ile tercih edeceğiniz bir mekan. Topkapı Sosyal Tesisleri şehir merkezindeki konumulya size ve konuklarınıza mekana ulaşım açısında kolaylık sağlıyor.

   Zeytinburnu Sosyal Tesisi

Deniz kenarında ve yeşillikler içerisinde yer alan sosyal tesis, her türlü sosyal etkinlikler, düğün, yemekli iş toplantıları ve organizasyonlarınız için hizmetinizde. Ayrıca konuklarınızın konfor ve rahatına uygun bir şekilde dizayn edilen tesis odalarımız ile misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz.

  DİĞER SALONLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ...  
 
SOSYAL TESİSLER
DUYURULAR
HAVA DURUMU  
ISTANBUL  
İLETİŞİM
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi
2010 © Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı - Sosyal ve İdari İşler Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Şartları  |  Gizlilik Bildirimi  |